e-mail *:
treść *:

  
32 Cenne Rady
Galeria szczeniąt
Galeria Toffi
Kontakt
Mamcia Toffi
O hodowli
Opis rasy
Szczenięta
Tata Pepper

Domowa Hodowla - Golden Retriever

Dziękujemy za odwiedzenie oraz serdecznie witamy na stronie internetowej domowej hodowli psów rodowodowych rasy Golden Retriever. Hodowla nazywa się "Los Wlazlos" od nazwiska naszej rodziny, a przydomek naszej hodowli to "Misiowaty Miś". Nazwa wzięła się od kultowej polskiej komedii "Miś", którą bardzo lubimy. Nasza jednorasowa hodowla zarejestrowana jest w radomskim oddziale Związku Kynologicznego w Polsce. Ukochana sunia Toffi (Alabama GOŁĘBIE SERCE) oraz jej małe szczenięta są wychowywane, bawione i rozpieszczane w domu oraz wielkim ogrodzie, gdzie znajdują miłość i ciepło domowej hodowli.  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz zapoznania się z opisami i wieloma cennymi radami dotyczącymi wychowania i żywienia psa.

NOWOŚĆ!

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie nasze maleństwa znalazły już swoje nowe domki. Pozdrawiamy serdecznie nowych właścicieli i życzymy nieskończonych sukcesów w wychowaniu i na wystawach psów rasowych!

Wszystkich zainteresowanych przepięknymi, rozkosznymi szczeniaczkami z rodowodem z naszej ciepłej , domowej hodowli, w różnych odcieniach biszkoptu zapraszamy do zaglądania na naszą stronę internetową, na której będziemy na bieżąco informować o nowych szczeniętach.

Zapraszamy i serdecznie pozdrawiamy,

Los Wlazlos 

 

 

Domowa Hodowla - Golden Retriever